• Нд. Вер 26th, 2021

Відбувся матч за Суперкубок УЄФА. Хто став володарем трофея

Сер 12, 2021

У середу, 11 серпня, у Великій Британії пройшов футбольний матч за Суперкубок УЄФА.

Гра відбулася на стадіоні «Віндзор Парк» в головному місті Північної Ірландії – Белфасті.

Як і зазвичай, учасниками поєдинку стали чинні володарі двох головних єврокубків: англійський клуб «Челсі» (переможець Ліги чемпіонів) і іспанська «Вільярреал» (переможець Ліги Європи).

Підсумкову перемогу здобула команда з Лондона, повідомляють інтернет-джерела.

Челсі

хід матчу

Перший гол був забитий на 27-й хвилині поєдинку. Ворота суперника розпечатав півзахисник «Челсі» Хакім Зіеш.

На 73-й хвилині матчу «Вільярреалу» вдалося зрівняти рахунок. Гол забив форвард Жерар Морено.

Більше голів у основний час не було. Таким чином, стартові 90 хвилин переможця не виявили.

У додатковий час футболістам також не вдалося здійснити результативних дій.

В результаті доля «супертрофея» була вирішена в серії пенальті. Тут більш вдалими виявилися гравці «Челсі».

Втім, старт футбольної лотереї у «аристократів» не задався. Півзахисник Кай Хаверц не забив: м’яч був відбив воротарем «Вільярреала» Серхіо Асенхо.

Однак далі футболісти «Челсі» помилок не робили. А ось гравці іспанського клубу не реалізували пенальті двічі.

Таким чином, матч завершився з рахунком 1: 1 (6: 5 по пенальті) на користь англійської команди.

Варто зазначити, що для «Челсі» це вже другий Суперкубок. Вперше клуб завоював цей трофей в 1998 році.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон