• Сб. Жов 16th, 2021

Відбірковий турнір ЧС з футболу. Як зіграли збірні Білорусі та Росії

Жов 12, 2021

У понеділок, 11 жовтня, відбулися 11 матчів відбірного турніру чемпіонату світу з футболу, який пройде в 2022 році в Катарі.

Свої матчі зіграли збірні Білорусі та Росії.

Суперниками білоруських футболістів стали чехи. Підсумок – поразка Білорусі з рахунком 0: 2.

А ось росіянам вдалося здобути перемогу. Команда РФ виграла у Словенії з рахунком 2: 1.

футболісти

Матч Білорусь – Чехія

Зустріч пройшла на казанському стадіоні «Центральний». Рахунок був відкритий на 22-й хвилині матчу. Відзначився нападник збірної Чехії Патрік Шик.

Чеські футболісти зміцнили свою перевагу на 65-й хвилині поєдинку. Автором другого голу став форвард Адам Гложек.

Білорусам не вдалося забити жодного гола. Після чергової поразки наша команда розташовується на останньому місці в групі E.

У збірної Білорусі залишаються лише теоретичні шанси завоювати право на участь у стикових матчах.

Матч Росія – Словенія

Місцем проведення гри став словенський стадіон «Людські». Всі голи були забиті в першому таймі.

Вже до 32-й хвилині матчу росіяни вели з рахунком 2: 0 завдяки результативним діям Ігоря Дівєєва і Георгія Джикії.

Словенці відіграли один гол на 40-й хвилині. Відставання у рахунку скоротив півзахисник Йосип Ілічич. Однак на більше збірну Словенії не вистачило.

Перемога дозволила збірній Росії очолити групу H з 19 очками. Друге місце займає збірна Хорватії з 17 очками.

Росіяни мають всі шанси пробитися на Мундіаль безпосередньо: без участі в стикових поєдинках.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон