Шоу-бізнес

Ведучий «Дому-2» розкрив подробиці особистого життя

Зірка скандального шоу «Дом-2» Олена Рапунцель вирішила з’ясувати подробиці особистого життя ведучого проекту Влада Кадоні.

У Сторіс мікроблога Рапунцель чоловік все ж розкрив подробиці особистого життя. Виявилося, що серце Кадоні зараз вільно. Це ще більше зацікавило дівчину.

Олена поцікавилася, чи не проти він, щоб передплатники її Instagram зробили перший крок і написали телезірці. Однак чоловік був категорично проти такого способу для знайомства.

Рапунцель здивував такий відповідь Влада. Судячи з інтонації, вона сильно засмутилася, так як, за її словами, багатьом дівчатам подобається зірка проекту «Дом-2». Тоді Кадоні вирішив пояснити свою позицію.

Влад Кадоні
Фото: Instagram

Телеведучий зазначив, що він звик сам проявляти ініціативу, але при цьому не любить, коли представниці прекрасної статі перші починають з ним знайомитися.

Нагадаємо, що Влад Кадоні будував відносини з колишньою учасницею «Дом-2» Ксенією Шаповал. Чоловік планував одружитися з коханою, але несподівано для шанувальників пара вирішила розлучитися. Причини вони не стали розкривати перед журналістами і фанатами.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button