• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Вдова Табакова розповіла, чому на могилі режисера досі немає пам’ятника

Відnevo-admin

Чер 7, 2021

Олег Табаков пішов з життя близько трьох років тому, але на його могилі досі не встановлено пам’ятник. Марина Зудіна пояснила причину.

Вдова Табакова в своєму мікроблозі пояснила, що встановлення пам’ятника довелося перенести через пандемію коронавируса. До цього також виникали проблеми.

Вона додала, що родичі режисера довгий час не могли визначитися з тим, що саме вони хочуть зобразити на могилі знаменитості.

Також Зудина пояснила, що довелося довго чекати мармур, який повинні були доставити для подальшої роботи.

Марина Зудіна
Фото: Instagram

Артистка пояснила передплатникам, що з жовтня по травень на території кладовища працювати було не можна. Саме тому, за словами зірки, на могилі Олега Табакова досі немає пам’ятника.

Однак Марина Зудіна пообіцяла, що вже до вересня всі роботи будуть завершені. Вона пояснила, що відкриття пам’ятника заплановано на початок театрального сезону, щоб всі змогли відвідати меморіал і вшанувати пам’ять покійного митця.

Варто відзначити, що останнім часом Олега Табакова згадують не через його таланту, а через скандалів, які спливають навколо артиста. Нещодавно Олена Проклова і ряд студенток Табакова згадали про домаганнях знаменитого чоловіка.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *