• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Вчені засумнівалися в теорії Дарвіна: предок людини – не мавпа

Відnevo-admin

Тра 7, 2021

У науковому світі деякий час було прийнято вважати, що людина походить від особливого виду мавпи. Автором цієї теорії був Чарльз Дарвін, який майже 150 років тому заявив, що наш прабатько жив десь в Африці.

Тут завершився етап еволюції, але доказів – немає.

Вважалося, що ключовою ланкою в цьому ланцюзі були гомініни – копалини людиноподібні мавпи. А сам процес переходу від шимпанзе до людиноподібній суті стався в період 9,3-6,5 мільйона років.

Але в той же час представники Американського музею природної історії зізнаються, що походження гомінін наука собі не уявляє.

еволюція
Фото: Pixabay

У загальному хаосі відсутня упорядкованість, а істотних доказів буття даного виду явно бракує.

У своїй заяві покійний Дарвін, описуючи африканського родича майбутнього людини, розпливчасто повідомив, що це істота мала деякі відмінності від відомих науці тварин.

Більше він нічого не сказав. Що саме це було за тварина – Дарвін також промовчав.

Його сучасники володіли деякою доказовою базою, котра перебувала переважно з скам’янілих останків. Але ці «викопні» не мали нічого спільного з сучасним Homo Sapiens.

Лише після 150 років з часів висловлювання Чарльза Дарвіна були виявлені передбачувані останки передбачуваних гомінін.

Знахідка була зроблена в Східній і Центральній Африці. Потім з’явилися повідомлення про виявлення останків в Європі. Однак і ці розрізнені скам’янілості не дозволяють скласти цілісну картину.

Вчені відкрито говорять, що ці останки і зовсім не відповідають заявленим уявленням про якомусь єдиному предка людини і мавпи.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *