• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Вчені склали ТОП-6 корисних властивостей сала для жіночого організму

Відnevo-admin

Бер 14, 2021

Сало як продукт харчування стало приводом для міфів і наукових досліджень.

Як би не лякали прихильники здорового способу життя кількістю жиру в продукті, сало несе користь і в першу чергу – користь для жіночого організму. Це факт, доведений вченими експериментально.

Данськими вченими було доведено, що публікації про шкоду сала для здоров’я звичайний міф. Відносно жіночого організму, воно взагалі несе неоціненну користь, якщо вживати його правильно.

Арахідонова кислота і селен. Ці сполуки експерти по здоровому харчуванню поставили в рейтингу на перше місце. Вони містяться в салі і необхідні для нормальної роботи жіночої статевої системи.

Сало
Фото: скріншот

Сало дозволяє поповнити запас вітамінів групи В, D, С, Е, які відомі як жіночі вітаміни.

Регулярне дозоване вживання сала дозволяє зміцнити імунітет.

При цьому експерти звертають увагу, що калорійність сала дозволяє надовго забути про почуття голоду. Перетравлення продукту займає у організму багато часу, людина відчуває себе повним сил, що веде до зниження обсягу з’їденої їжі і схудненню.

Сало уповільнює процеси старіння, а корисні речовини в його складі відомі антиоксидантними властивостями, що дозволяє говорити про профілактику раку.

Однак всі ці корисні властивості зберігаються в тому випадку, якщо з’їдати не більше 30-40 г продукту. Краще його є в першій половині дня і обов’язково з хлібом, часником, цибулею або гірчицею, тому що пекучі властивості приправ допомагають перетравлювати продукт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *