• Сб. Вер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Вчені розвіяли міф про ефективність харчових добавок для схуднення

Відnevo-admin

Тра 9, 2021

Вчені остаточно засумнівалися в практичну користь харчових добавок для схуднення. За підсумками останніх досліджень вони назвали такі дієтичні препарати марними.

Фахівці зробили висновок на тій підставі, що немає жодного доказу про ефективність продукту.

В рамках дослідження було проведено огляд таких коштів для схуднення, а також проаналізовані сотні опублікованих на цю тему досліджень.

З’ясувалося, що раніше опубліковані висновки експертів, які доводять практичну користь таких дієтичних продуктів, не мають нічого спільного з дійсністю.

дівчина Фрукти
Фото: Pixabay

В таких публікаціях відкрито говорилося про користь вживання цих засобів, в той час як реальний ефект схуднення не відрізнявся від досягнень при вживанні плацебо.

Проте, добавки для схуднення, що реалізуються в аптеках без рецепта, стають популярними з кожним днем.

В силу того, що вони не є лікарськими засобами, для старту їх реалізації доказів про клінічної безпеки і ефективності не потрібна.

На цій підставі експерти прийшли до висновку, що науково доведених даних про ефективність безрецептурних препаратів – недостатньо.

Тому говорити про користь і ефективності цих засобів у справі схуднення – передчасно, тому що більшість таких коштів не здатне навіть забезпечити зниження ваги.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *