• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Вчені розповіли про природну захист організму від коронавируса COVID-19

Відnevo-admin

Лют 28, 2021

З початку пандемії коронавируса нового типу вчені всього світу знаходяться в пошуку захисту людського організму від COVID-19.

На цьому шляху вивчаються як специфічні властивості деяких лікувальних трав і рослин, так і генетичні особливості, які впливають на результат захворювання.

Відносно останніх далеко просунулися російські вчені, які виділили окремі варіанти генів з сімейства HLA, від яких залежить функції як Т-клітин, так і самого імунітету.

Як повідомляють російські ЗМІ, вчені виділили набори варіацій в генах групи HLA.

вчений Мікроскоп
Фото: Pixabay

Виявилося, що один варіант мутації підвищував ризик летального результату пацієнта з COVID-19, в той час як другий варіант знижував цей показник.

Аналогічні дослідження ведуться в Медичній школі Ікана в Нью-Йорку, де місцеві фахівці після настання пандемії згадали про відомого пацієнта Стівена Кроне, який в силу генетичної особливості не міг бути інфікований ВІЛ.

Американські дослідники намагаються з’ясувати, чи поширюється ця особливість на захворюваність COVID-19.

Зараз епідеміологи намагаються знайти родини, в яких відразу кілька поколінь перенесли хворобу в тяжкій формі, але при цьому один з представників династії залишився невразливим перед недугою.

експерти впевнені, що маючи відомості про генетичні особливості всіх членів сім’ї, буде легше визначити фактори, що захищають від коронавируса SARS-CoV-2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *