• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Вчені довели, що браузери і смартфони "деформують" мозок людей

Відnevo-admin

Бер 17, 2021

Браузери і смартфони негативним чином позначаються на функціях головного мозку людини. Своє відкриття вчені назвали «ефектом Google».

Експерти представили докази того, що пошукові системи деформує мозок. Неприємна особливість позначається на пам’яті людей.

Про існування проблеми вперше заявили співробітники «Лабораторії Касперського».

За їх словами «ефект Google» можна описати, як поступове погіршення пам’яті. Сприяє тому постійна можливість доступу до необхідної інформації через браузер і смартфон.

Google Гаджет Ноутбук
Фото: Pixabay

Примітно, що дефект поширюється і на особисту інформацію.

В першу чергу експерти звертають увагу на те, що користувачі мобільних пристроїв не пам’ятають навіть важливі для них номери телефонів.

Це явище фахівці називають втратою цифрової пам’яті. Виникає воно через безмежної довіри можливостям мобільних засобів зв’язку.

Провівши опитування серед 6 тисяч жителів старше 16 років з шести європейських держав, дослідники опублікували невтішні висновки.

43% опитаних осіб у віці від 16 до 24 років заявили, що всю особисту інформацію про себе вони зберігають в пам’яті смартфона. При цьому лише мінімальна кількість користувачів намагається убезпечити себе від можливої ​​втрати пристрою.

Неважко уявити до яких наслідків може привести втрата гаджета або доступ до нього сторонніх осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *