В світі

Ватикан визначився зі ставленням до одностатевих шлюбів

Ватикан прийняв остаточне рішення про ставлення до одностатевих шлюбів. Відтепер Католицька церква не буде благословляти подібні союзи.

Рішення про гріховності прозвучало як грім серед ясного неба після зроблених раніше заяв про терпимість до представників ЛГБТ-спільнот.

Відтепер шлюб, укладений між людьми однієї статі, офіційно визнаний гріховним союзом.

На цю обставину вказало найстаріше і головне підрозділ Римської курії – Конгрегація доктрини віри: гей-шлюби не вітаються Католицькою церквою.

Ватикан Апостол Петро
Фото: Pixabay

Більш того, Ватикан нагадав, що всі одностатеві союзи настільки ж гріховні, як і перелюб.

Гріховність чи дискримінація?

Примітно, що рішення схвалив Папа Римський Франциск, але із застереженням, що заборона не потрібно розцінювати як дискримінацію.

Представники Святого престолу підкреслили, що благословення подібних союзів з боку Католицької церкви є неприпустимим. Навіть якщо вони «мотивовані щирим бажанням вітати віруючих гомосексуалів».

Що сказав Папа Франциск

Нагадаємо, що в жовтні минулого року Папа Римський виступив за легалізацію одностатевих шлюбів.

Папа Франциск вважає, що представники ЛГБТ-спільноти теж мають право створити сім’ю. Тому він виступає за захист громадянських прав і свобод цих людей.

Однак пізніше у Ватикані поспішили відректися від сказаного татом Франциском, і заявили, що його слова були просто невірно витлумачені і вирвані з контексту.

Насправді понтифік говорив, що гомосексуали мають право на те, щоб в їх сім’ях вони були прийняті нарівні з іншими родичами, незважаючи на їх орієнтацію.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button