• Вт. Чер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Варшава відповіла Мінську: Польща висилає білоруського дипломата

Відnevo-admin

Бер 11, 2021

Варшава оголосили персоною нон грата співробітника посольства Білорусі в Польщі. Йому наказано покинути країну. Про це в Twitter повідомив заступник міністра закордонних справ Польщі Мартін Пшідач.

Це – реакція західного сусіда на «ворожі і необгрунтовані» дії білоруської влади стосовно консула Польщі в Бресті, якою Мінськ рекомендував покинути Білорусь.

У відповідь на ворожі і необгрунтовані дії білоруської влади стосовно польського консула в Бресті Польща сьогодні оголосила дипломата з посольства Білорусі у Варшаві персоною нон грата, – написав заступник міністра.

За словами Мартіна Пшідача, відповідна дипломатична нота була передана під час зустрічі в польському зовнішньополітичному відомстві.

прапор
Фото: © Белновості

Нагадаємо, МЗС Білорусі 9 березня рекомендував консулу Генерального консульства Польщі в Бресті Єжи Тімофеюк покинути країну через «грубого порушення норм міжнародного права».

До таких Мінськ відніс участь польського дипломата 28 лютого в заході, приуроченому до «дня проклятих солдатів».

До речі. За фактом проведення даного заходу прокуратура Бреста порушила кримінальну справу – частина 3 статті 130 Кримінального кодексу (розпалювання расової, національної, релігійної або іншої соціальної ворожнечі або ворожнечі).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *