• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

В Європі почали відновлювати вакцинацію препаратом AstraZeneca

Відnevo-admin

Бер 19, 2021

Європейські країни почали відновлювати вакцинацію від коронавируса препаратом компанії AstraZeneca, який став найбільш обговорюваним останнім часом.

Причиною є те, що його підозрюють в освіті тромбів у людей, які пройшли процедуру вакцинації.

Про це повідомляє Bloomberg. Влада Німеччини і Франції пообіцяли найближчим часом знову почати процес вакцинації населення. Так, французький прем’єр-міністр заявив про те, що вже сьогодні, 19 березня, він має намір зробити щеплення.

Таким чином політик хоче довести її ефективність і безпеку, щоб підвищити довіру громадян. Італія, Іспанія, Болгарія, Португалія та Словенія також знову почнуть використовувати вакцину AstraZeneca.

коронавірус
Фото: © Белновості

Що стосується Швеції, то країна має намір провести внутрішнє власне розслідування. Тільки після того, як буде доведена безпечність препарату, почнуть вакцинувати людей.

18 березня прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон пообіцяв зробити щеплення вакциною AstraZeneca. За його словами, зараз важливо, щоб якомога більше людей зробили щеплення від коронавирусной інфекції. Це допоможе виробити стійкий імунітет і як можна швидше повернутися до нормального життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *