• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

В Іспанії спалахнув ЛГБТ-бунт: суспільство протестує проти гомофобії

Відnevo-admin

Лип 6, 2021

На вулиці іспанських міст вийшло незадоволене населення після вбивства одного з активістів ЛГБТ-руху. Почалися масові заворушення.

Повідомляється, що поліція Мадрида в результаті зіткнення з демонстрантами була змушена застосувати спецзасоби – кийки і сльозогінний газ.

На вулицях Мадрида в сутичках з правоохоронцями були помічені ліві радикали.

Стихійні мітинги і зіткнення з поліцією прокотилися по країні після того, як стало відомо про вбивство одного з учасників ЛГБТ-руху.

Іспанія Протест
Фото: скріншот

Як повідомляють місцеві ЗМІ, активіст нетрадиційної сексуальної орієнтації був убитий в ході бійки поблизу одного з нічних клубів в минулі вихідні.

Нападники незабаром були виявлені і затримані. Однак після допиту всіх учасників бійки відпустили, що викликало народне обурення.

Протестувати проти гомофобії на вулиці іспанської столиці заодно вийшли і ліві радикали, які затіяли бійку з поліцейськими.

Повідомляється, що хвиля Протеси прокотилася по всій країні.

Толерантне суспільство встало на захист ЛГБТ-руху та вимагає покарати винних. Демонстранти заявляють, що протести не припиняться, а люди будуть збиратися на площах по всій Іспанії в знак підтримки родичів загиблого.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *