Політика

В Адміністрації Президента пообіцяли відреагувати на санкції США

Заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Крутий прокоментував заяву Держдепу США з приводу санкцій відносно білоруських підприємств.

Він заявив, що влада розгляне заяви Сполучених Штатів і приймуть необхідні рішення в тому випадку, якщо загроза стане реальною, пише БЕЛТА.

Як пояснив Крутий, нові заяви американського уряду білоруська влада глибоко не вивчалося, ще не настав час для їх розгляду.

У квітні влада вивчать рішення, які анонсували США щодо Білорусі.

В Адміністрації Президента пообіцяли відреагувати на санкції США
Фото: Мінекономіки Білорусі

Якщо загроза санкцій буде представляти реальну проблему, то обов’язково будуть якісь заходи реагування. Про все доповідатимуть президентові.

Раніше представник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що Держдеп має намір рекомендувати Мінфіну не продовжувати припинення санкцій проти 9 білоруських підприємств.

Санкції на деякі білоруські підприємства нафтохімічної галузі були зняті ще в 2015 році. Потім припинення санкцій щорічно продовжувалася.

Мова йде про наступні підприємствах: «Гродно Хімволокно», «Белшина», «Гродно Азот», «Лакокраска», «Нафтан», «Полоцьк-Скловолокно» і УП «Білоруський нафтовий торговий дім».

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button