• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Україна хоче бачити Білорусь в Люблінському трикутнику

Відnevo-admin

Лип 7, 2021

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запропонував Білорусі альтернативу «русского мира».

Керівник відомства в якості такої назвав Люблінський трикутник.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, інформуючи про підсумки переговорів у Вільнюсі глав МЗС Литви, Польщі та України.

Дмитро Кулеба повідомив, що сторони обговорили питання, пов’язані з «Північним потоком 2», а також євроатлантичною інтеграцією України та Білорусі.

прапор
Фото: © Белновості

За його словами, дипломати запропонували конкретні кроки по позначених напрямів, включаючи трансформацію Білорусі в «демократичну державу».

Український міністр підкреслив: процес буде довгим, тому не слід очікувати швидких результатів, але слід «системно працювати над цим».

Що стосується Люблінського трикутника, то Дмитро Кулеба висловив надію на те, що Бєларусь обере даний формат замість «русского мира».

Ми будемо так, щоб наближати той момент, коли і Білорусь замість «русского мира» вибере Люблінський трикутник, вибере простір демократії, свободи і спільного європейського майбутнього, – заявив міністр.

Нагадаємо, Люблінський трикутник, створений в серпні 2020 року, є політичним майданчиком для взаємодії трьох країн – України, Польщі та Литви.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *