• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

У Росії назвали США «дійсно слабшає державою»

Відnevo-admin

Чер 27, 2021

Перший заступник представника Російської Федерації при ООН Дмитро Полянський відповів в соціальній мережі Twitter екс-послу Сполучених Штатів Америки в РФ Майклу Макфолу.

Той поцікавився, яку країну можна назвати слабшає державою.

Нагадаємо, раніше екс-посол США в Російській Федерації відзначив перші випробування російської атомної субмарини «Бєлгород», які пройшли в Білому морі. Тоді він заявив про те, що Росія все до сих пір є не найсильнішою країною.

Він також відзначив той факт, що в Російській Федерації досі багато галузей економіки країни знаходяться в занепаді. Однак це не стосується військової сфери.

білий дім
Фото: Pixabay

На дані зауваження вирішив відповісти перший заступник представника Росії при ООН Дмитро Полянський. За його словами, у нього взагалі немає ніяких сумнівів, що саме Сполучені Штати Америки є слабшає країною. При цьому він пояснив свою позицію.

“У США ростуть витрати тільки на розвідку і військових, щоб скидати законні влади і вбивати невинних”, – додав Полянський.

Раніше свою думку про Росію висловив Дональд Трамп, який займав пост президента до Байдена. За його словами, Російська Федерація принижує США. При цьому Байден сам знищує країну.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *