• Нд. Сер 1st, 2021

Nevo News

Головні новини

У Радбезі відповіли, чи будуть вводити надзвичайний стан в Білорусі

Відnevo-admin

Лип 16, 2021

Глава держави в четвер затвердив поправки до законів з питань захисту суверенітету і конституційного ладу.

Нововведеннями мається на увазі внесення змін до законів про Збройні сили, про надзвичайний і воєнний стан.

Тепер підставою для введення надзвичайного стану можуть стати не тільки стихійні лиха і катастрофи, але і заворушення в країні, які супроводжуються загрозою насильства з боку осіб або організацій, в результаті чого можуть виникнути небезпеки для життя людей, держави.

Деякі формулювання в законі конкретизували. Крім цього, в документі вказуються заходи і обмеження, які можуть застосовуватися в разі введення надзвичайного стану.

Арчаков
Фото: кадр відео “Білорусь 1”

Всі нюанси враховані з огляду на обставини, які відбулися в країні в другій половині минулого року, – заявив в ефірі «Білорусь 1»Заступник держсекретаря Ради безпеки Володимир Арчаков.

Заступник держсекретаря пояснив, чи будуть вже завтра влади вводити в країні воєнний або надзвичайний стан.

Мова про це зараз не йдеться, зараз немає підстав для введення надзвичайного, воєнного стану, – пояснив Арчаков, відповідаючи на питання кореспондента держТБ.

Він зауважив, що не потрібно представляти надзвичайний стан, як «таємну, злісну і репресивну машину», яка повинна всіх пригнічувати.

Держава таким чином намагається захистити громадян від небезпек, які можуть виникнути в нашому світі, – констатував Арчаков.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *