• Пн. Чер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

У Петербурзі знайшли позашлюбного сина Олександра Абдулова

Відnevo-admin

Тра 30, 2021

Олександра Абдулова Герасимчука в 2008 році. Однак до сих пір з’являються люди, які називають себе не тільки колишніми дружинами знаменитості, але і дітьми.

Це знову повторилося.

Тепер з’явилася інформація про передбачуване сина Олександра Абдулова, який проживає в Санкт-Петербурзі.

Сергій Шіподько є відомим рокером, який виступає в рідному місті. Він уже з’явився в студії шоу «Андрій Малахов. Прямий ефір »на телеканалі« Росія 1 ». За словами самого чоловіка, 4 роки тому він дізнався про те, що цілком може бути сином Олександра Абдулова.

Абдулов
Фото: кадр з фільму “Геній”

З’ясувалося, що його мати в 1972 році познайомилася зі знаменитістю в одному з ресторанів Москви. В результаті між ними спалахнула пристрасть. Роман хоч і не був тривалим, однак вже через рік вона народила дитину.

Жінка протягом декількох років не говорила, хто батько дитини. Однак Абдулову вона показала сина, але той лише відмахнувся.

Актриса Олена Проклова, яка була близькою подругою Олександра Абдулова, не вірить в цю інформацію. За її словами, він дуже хотів багато дітей, але у нього не було можливості стати батьком.

Сам же Сергій пропонує зробити ДНК-тест. Однак на сьогоднішній день це неможливо. Необхідно взяти біологічний матеріал у дочки Абдулова. Однак вона не виходить на зв’язок.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *