В світі

У Німеччині політики вимагають від ЄС якнайшвидшого схвалення російської вакцини «Супутник V»

Західні ЗМІ цитують інтерв’ю прем’єр-міністра Баварії Маркус Зёдера, який закликав до якнайшвидшого допуску вакцини «Супутник V» на ринок ЄС.

Його колега прем’єр-міністр Тюрінгії Бодо Рамелов заявив, що в Західній Німеччині є необгрунтовані претензії до російського препарату.

На сьогоднішній день в Німеччині щеплено понад 12 млн людей.

З огляду на, що більше 8 мільйонів чоловік ще тільки отримали першу дозу вакцини, повністю щеплені від коронавируса тільки 3 768 000 чоловік.

вакцина
Фото: Pixabay

Баварський прем’єр закликав звернути увагу на негативний досвід перших поставок вакцин від COVID-19 і якомога швидше схвалити використання «Супутника V».

Ми повинні були винести урок з негативного досвіду перших поставок. У зв’язку з цим ЄС слід було б якомога швидше укласти всі необхідні угоди, щоб отримати якомога більше вакцин, – цитує «Passauer Neue Presse» заяву німецького політика.

Крім того, прем’єр упевнений, що повноцінний захист від коронавирусной інфекції SARS-CoV-2 може надати тільки вакцинація.

Відомо, що і Ангела Меркель не виключає можливість придбання російської вакцини, але тільки після її допуску на ринок ЄС.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button