• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

У Криму різко відреагували на заяву «Белавіа» про відмову літати на півострів

Відnevo-admin

Тра 30, 2021

Офіційні особи Криму відреагували на заяву генерального директора білоруської авіакомпанії «Белавіа».

Нагадаємо, Ігор Чергінець зазначив, що національний авіаперевізник розгляне можливість здійснювати польоти на півострів тільки після того, як він отримає «політичне визнання» території Росії.

відповідь Чегрінца

Керівник регіональної національно-культурної автономії «Білоруси Криму» Роман Чегринець зауважив, що у «Белавіа» сьогодні є унікальний шанс стати першим іноземним авіаоператора в Криму.

Такий шанс не можна ігнорувати після скасування рейсів білоруської авіакомпанії в країни Євросоюзу, – вважає глава автономії.

літак
Фото: © Белновості

Політична кон’юнктура змінюється швидко, і нішу економічної вигоди можуть блискавично перехопити інші іноземні авіакомпанії, з якими переговори вже ведуться, – цитує Чегрінца МІА «Росія сьогодні».

Він упевнений: польоти «Белавіа» на півострів важливі як для Криму, так і для Білорусі.

подив депутата

А ось депутат Держдуми від Криму Михайло Шеремет висловив своє здивування тим фактом, що Мінськ «після такого ставлення з боку західних країн» ще не визнав Крим російським.

Депутат каже, що Білорусь сьогодні повинна прийняти правильне рішення і підтримати історичний вибір жителів Криму.

І додав: на Мінськ не тиснуть, він повинен сам прийняти рішення. І якщо воно буде правильним, то крок Білорусі став би «справедливим і братнім».

Народний обранець вважає, що в умовах, що склалися Мінську вигідно співпрацювати з Кримом.

Попередження від віце-прем’єра уряду Криму

Питанням «дуже серйозна політична важливості» ситуацію з польотами «Белавіа» в Крим назвав заступник голови місцевого уряду – постпред Криму при Президентові Росії Георгій Мурадов.

Він заявив, що співпраця Мінська з Кримом – питання, від якого багато в чому залежить ставлення жителів півострова і всіх росіян до Білорусі «як до союзника і надійного партнера».

Він додав, що заява гендиректора «Белавіа» викликало у кримчан щире здивування.

Працюйте з Кримом, відкривайте нові залізничні та авіаційні маршрути, займайтеся туризмом, будівництвом, сільським господарством, розвивайте культурні, гуманітарні, спортивні та інші зв’язки на благо наших народів, – закликав Мурадов.

В іншому випадку, попередив ця людина, позиція Мінська може трактуватися як невизнання територіальної цілісності Росії, отже, і Союзної держави.

Багатовекторності тут вже не вийде, – резюмував він, натякаючи на заяву, зроблену Володимиром Путіним в минулому році.

Тоді російський лідер зазначив, що між Білоруссю і Крим немає транспортного сполучення через позиції Олександра Лукашенка, який бажає вибудовувати добросусідські відносини з Україною.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *