• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

У Кремлі розповіли про підготовку зустрічі Путіна і Лукашенка

Відnevo-admin

Тра 21, 2021

Володимир Путін і Олександр Лукашенко в цьому році проведуть третю зустріч. Перші дві відбулися в лютому і квітні. У той час Лукашенко приїжджав до Путіна в Сочі і Москву.

Третя зустріч запланована на травень. Дати поки невідомі, але в Кремлі не стали заперечувати, що готуються до майбутнього візиту Лукашенка.

Раніше прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков відзначав, що зустріч глав двох держав може відбутися вже в кінці травня.

За словами представника Кремля, Путін і Лукашенко продовжать діалог про двосторонні відносини Росії і Білорусі, розглянуть питання про подальший розвиток інтеграційних процесів.

Пєсков
Фото: kremlin.ru

Про дату і місце зустрічі стане відомо пізніше, але візит Лукашенка до Росії готується, – цитує слова Пєскова МІА «Росія сьогодні».

Нагадаємо, раніше президенти Росії і Білорусі у форматі «віч-на-віч» обговорювали робочі питання, всі вони носили економічний характер і стосувалися співпраці Москви і Мінська.

В ході двох візитів ніяких проривних домовленостей досягнуто не було, питання щодо злиття Білорусі і Росії не обговорювалися.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *