• Нд. Лип 25th, 2021

Nevo News

Головні новини

У Кремлі розкрили подробиці розмови Путіна і Байдена

Відnevo-admin

Лип 9, 2021

У Кремлі розкрили подробиці телефонної розмови президента РФ Володимира Путіна з президентом США Джозефом Байденом.

Нагадаємо, сьогодні Білий дім повідомив, що Байден і Путін провели телефонні переговори, обговоривши кібератаки «російських хакерів».

Що розповіли в Кремлі

Як повідомляє кремлівська прес-служба, В телефонній розмові президенти продовжили діалог по інформаційної безпеки і боротьбі кіберзлочинністю, розпочатий на саміті в Женеві.

У контексті недавніх повідомлень про серію кібератак, які нібито були здійснені з російської території, президент РФ заявив, що за останній місяць не надходило звернень з даного питання від компетентних відомств США.

Путін і Байден
Фото: kremlin.ru

Путін запевнив, що Росія готова вести боротьбу з кіберзлочинністю спільно з США, зазначивши, що співпраця в цій сфері має носити професійний, постійний і неполітизований характер.

Лідерами наголошено на необхідності предметного і конструктивного співробітництва в області кібербезпеки і продовження відповідних контактів, – сказано в прес-релізі Кремля.

Крім того, президенти обговорили ситуацію в Сирії, позитивно оцінивши координацію зусиль РФ і США з даної проблематики, в тому числі в РБ ООН.

Повідомляється також, що Путін висловив Байдену співчуття у зв’язку з численними жертвами в результаті обвалення будинку у Флориді.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *