Політика

У Кремлі назвали нові санкції ЄС і США втручанням у справи Росії

3 березня в Кремлі прокоментували нові антиросійські санкції, введені напередодні Євросоюзом і США через ситуацію з опозиційним політиком Олексієм Навальним.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков назвав санкції втручанням у внутрішні справи Росії.

За словами Пєскова, подібні обмеження абсолютно неприйнятні, абсурдні, не мають ні сенсу, ні ефекту.

Представник Кремля констатував, що санкції істотно шкодять відносинам з ЄС і США, які і без того перебувають «в жалюгідному стані».

Кремль
Фото: © Белновості

Ми можемо тільки шкодувати і висловлювати здивування, – заявив керівник кремлівської прес-служби.

Пєсков зазначив, що російські громадяни, що потрапили під санкції, і так не їздять за кордон і не мають права відкривати рахунки в закордонних банках або володіти майном за кордоном.

Це фактично дублювання обмежень, встановлених щодо цих людей російськими законами, – констатував прес-секретар.

Він також повідомив, що російська сторона не має наміру переривати будь-які контакти, однак відповідні санкції будуть.

Які санкції ввели ЄС і США

Напередодні, 2 березня, ЄС і США ввели нові антиросійські санкції. Під санкції ЄС потрапили 4 людини, під санкції США – 7. США також ввели санкції відносно ряду російських організацій.

У списку санкцій ЄС внесли главу СКР Бастиркін, генпрокурора Краснова, командувача Росгвардіей Золотова та главу ФСВП Калашникова.

США, як і ЄС, ввели санкції проти Краснова і Калашникова. Крім цього, під американські санкції потрапили глава ФСБ Бортніков, перший заступник голови президентської адміністрації Кирієнко, глава управління президента з питань зовнішньої політики Ярин і два заступник міністра оборони – Попов і Криворучко.

З організацій під санкції США потрапили 33-й ЦНІІІ і 27-й НЦ Міноборони, а також ДержНДІОХТу. Крім того, в списку фігурують ФСБ і Головуправління Генштабу, раніше вже потрапили під санкції США за іншими підставами.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button