Політика

У Брюсселі обговорили заходи політичного та економічного тиску на Лукашенка

У Брюсселі обговорювали можливі заходи тиску на режим Олександра Лукашенка з метою проведення нових президентських виборів і звільнення невинних людей.

Візит до Бельгії здійснив представник екс-кандидата в президенти Білорусі Світлани Тіхановском з міжнародних справ Валерій Ковалевський.

За три дні перебування в Брюсселі він встиг провести зустрічі в МЗС Бельгії, Генеральному директораті з добросусідства і переговорів про розширення (DG NEAR) та Європейській службі зовнішніх зв’язків Єврокомісії.

Про це повідомляє сайт Тіхановском.

У Брюсселі обговорили заходи політичного та економічного тиску на Лукашенка
Фото: Pixabay

В ході зустрічей обговорювалися заходи політичного, фінансового, економічного і санкцій тиску на режим Лукашенка з метою зупинити репресії, звільнити політв’язнів і провести нові вибори, – відзначається в повідомленні.

Сторони також встигли обговорити допомогу для постраждалих білорусів, незалежних ЗМІ, громадянського суспільства, включаючи страйкоми і рух робітників, приватних бізнесів, які постраждали за останні 7 місяців.

Була порушена і тема допомоги Євросоюзу для Білорусі в період транзиту і після проведення демократичних виборів.

Зараз Ковалевський знаходиться в Берліні. Там у нього відбудуться зустрічі в федеральних установах, політичних структурах і аналітичних центрах Німеччини.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button