• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

У Білорусі заявили про фінансування Заходом деструктивної діяльності

Відnevo-admin

Чер 18, 2021

Білоруські парламентарії відзначають, що західні сусіди зводять до нуля багаторічну співпрацю з республікою в різних сферах.

Член Ради Республіки, головлікар Брестської обласної клінічної лікарні Олександр Карпіцкій розповів про налагоджений взаємодії медиків Білорусі з професіоналами в сфері охорони здоров’я Польщі та Литви.

Білоруських лікарів з медиками інших країн пов’язують не лише ділові контакти в рамках міжнародних проектів транскордонного співробітництва, а й міцна дружба.

Було витрачено чимало коштів сторін для досягнення важливих результатів в реалізації спільних ідей і планів, спрямованих на поліпшення якості медицини в наших країнах.

гроші
Фото: © Белновості

Білоруські медики постійно на зв’язку з колегами з інших країн на загальних конференціях, симпозіумах, в особистих комунікаціях.

Сьогодні на стадії підготовки нові проекти, – розповів про взаємодію вітчизняних лікарів з медиками країн-сусідів Карпіцкій, про що повідомляє БЕЛТА. – І раптом розумієш, що ті ж країни йдуть на фінансування явно деструктивну діяльність.

На думку Олександра Карпіцкого, деякі держави роблять спроби «роз’єднати нас, звести до нуля зусилля, досягнуті за довгі роки наполегливої ​​праці і співпраці».

Сенатор закликав звернути увагу політичних діячів і законодавчих органів на те, куди йдуть кошти держав-сусідів.

Може, настав час запитати у наших народів, куди направити фінансові потоки – на фінансування білоруської опозиції або подальший розвиток соцпроектів, – заявив Карпіцкій.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *