• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

У Білорусі підготовлений ряд законів. Лукашенко хоче, щоб їх оперативно ввели в дію

Відnevo-admin

Бер 18, 2021

У четвер, 18 березня, у Олександра Лукашенка відбулася нарада з питань вдосконалення законодавства в сфері національної безпеки і охорони громадського порядку.

Особлива увага акцентувалася на заходи протидії негативним явищам, пов’язаним з акціями протесту, страйками, закликами до правопорушень в Інтернеті та ін.

За словами Президента, необхідність вдосконалення відповідного законодавства обумовлено запитом простих білорусів на громадську безпеку, порядок і спокій в країні.

як повідомляє прес-служба глави держави, після відбувся раніше наради парламентарії, Адміністрація Президента, Радбез і інші відомства в стислі терміни підготували близько 10 законопроектів.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Олександр Лукашенко заявив, що найближчим часом ці документи не тільки повинні бути розглянуті в парламенті, а й оперативно введені в дію.

Як приклад такого роду оперативної роботи білоруський лідер назвав сусідню Росію.

На прикладі побаченого в кінці минулого року в Білорусі вони зробили відповідні висновки, прозоро, чітко, ясно прийнявши певні закони. Це не тільки приклад оперативності, але і за тематикою для нас дуже важливо, – сказав глава держави.

Зокрема, він зазначив закон щодо протидії героїзації нацизму. За словами Лукашенка, в цьому напрямку в Росії зробили конкретні кроки.

Чому б не скористатися цим досвідом так, як вони скористалися нашим гірким досвідом? – поцікавився Президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *