Політика

У Білорусі міняють закони. Офіс Тіхановском звернувся до депутатів

Білоруські депутати готуються розглянути ряд законопроектів, які стосуються змін у багатьох сферах.

У зв’язку з цим глава Кабінету представників Світлани Тіхановском звернувся до Палати представників і Ради Республіки.

Валерій Ковалевський закликав депутатів відмовитися від роботи над даними законопроектами, оскільки, на його погляд, вони є «нелегітимними».

Нові законопроекти – це перш за все запізніла спроба узаконити злочини режиму, які тривають вже багато місяців, – цитує слова політика телеграм-канал Тіхановском.

Ковалевський
Фото: соцмережі

Він, так би мовити в опублікованому тексті, звернувся до «членам обох палат парламенту і до всіх, хто має відношення до роботи над цими законопроектами».

На що звертається увага білоруських депутатів

Ковалевський закликав їх звернути увагу на наслідки прийняття нових законів, адже вони, вважає він, не тільки зроблять депутатів «співучасниками злочинів», а й будуть суперечити основним правам і свободам, обумовленим в Конституції.

Він додав, що парламент, який є представницьким органом народу, навіть не спробував втрутитися і припинити насильство в Білорусі після президентських виборів.

Своїм мовчанням і пасивністю парламентарії в обох палатах підтримали репресії, які продовжують набирати хід, – констатує представник Тіхановском.

Він переконаний: прийняття нових законів позбавить депутатів майбутнього, поклавши ні них відповідальність за всі репресії в Білорусі після серпня минулого року.

Я закликаю Палату представників і Рада Республіки відмовитися від розгляду цих законопроектів, не брати їх і надалі працювати в інтересах держави. В інтересах держави, де джерелом влади є народ, – резюмував Валерій Ковалевський.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button