• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

У Аніти Цой після коронавируса оніміла рука

Відnevo-admin

Чер 27, 2021

50-річна співачка Аніта Цой розповіла про дуже неприємні наслідки коронавирусной інфекції, з якою вона особисто зіткнулася.

За словами знаменитості, все почалося тоді, коли вона думала, що хвороба вже позаду і вона її поборола.

Аніта Цой відзначила, що в якийсь момент у неї почала німіти рука. Про це знаменитість повідомила в програмі НТВ “Ти не повіриш”.

Артистці довелося пройти додаткове обстеження організму. За словами лікарів, через коронавирусной інфекції у неї в організмі порушився баланс гормонів і мінералів, що могло призвести до таких неприємних наслідків.

Аніта Цой
Фото: Instagram

Артистці в результаті довелося заплатити понад три мільйони рублів за хірургічне втручання. Операцію вона робила в швейцарській клініці.

Що стосується самої процедури, то операція пройшла успішно. Період реабілітації також не приніс проблем зі здоров’ям і самопочуттям. Більш того, через деякий час Аніта Цой змогла повернутися до своєї роботи.

Нагадаємо, про зараження коронавирусной інфекцією розповіла і Лариса Доліна. За її словами, захворювання в її випадку проходило в досить легкій формі. Відомо, що вона змогла впоратися з інфекцією і зараз повністю здорова.

На даний момент ніяких ускладнень виявлено не було.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *