• Пт. Жов 15th, 2021

Триллер. Чим закінчився півфінал футбольної Ліги Націй за участю Франції та Бельгії

Жов 8, 2021

У четвер ввечері, 7 жовтня, відбувся другий півфінальний матч футбольної Ліги Націй.

У Турині зустрічалися збірні Франції та Бельгії. Обидві команди показали не менше яскраву гру, ніж днем ​​раніше іспанці з італійцями.

Але в цьому матчі глядачі стали свідками справжнього футбольного трилера.

Поступаючись по ходу матчу з рахунком 0: 2, французи зуміли не тільки відігратися, а й виграти поєдинок, тричі вразивши ворота суперника.

футбол

Перший тайм виграли бельгійці з рахунком 2: 0. Авторами голів стали Яннік Карраско (37-я хвилина) і Ромелу Лукаку (40-я хвилина).

Складалося враження, що в цілому по грі підопічні Роберто Мартінеса перевершують опонента. Однак другий тайм перевернув все з ніг на голову.

На 62-й хвилині «червоних дияволів» засмутив Карім Бензема – рахунок став 1: 2. Через 7 хвилин пенальті реалізував Кіліан Мбаппе – 2: 2

Правда, бельгійці зусиллями Ромелу Лукаку змогли вийти вперед, але гол був відмінений через положення поза грою.

Уже в компенсований час Тео Ернандес забив останній в цій грі м’яч, тим самим принісши Франції вольову перемогу. Підсумковий рахунок – 3: 2.

Таким чином, у фінал вийшли французи. У вирішальному матчі вони зустрінуться зі збірною Іспанії.

Збірна Бельгії битиметься за третє місце зі збірною Італії. Обидва поєдинки пройдуть в неділю, 10 жовтня.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик