• Вт. Чер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Тіма Білоруських розповів про те, як став батьком у 16 ​​років

Відnevo-admin

Чер 4, 2021

Музикант розкрив правду про народження своєї доньки.

В інтерв’ю Юрію Дудю для його YouTube-шоу «вДудь» Тіма Білоруських зізнався, що став батьком рано. Йому тоді було всього 16 років. Молодий артист зізнався, що не шкодує про народження дитини. З мамою дівчинки він розлучився в 2019 році.

Як зізнався сам Тіма, він був недосвідченим і досить безвідповідальною людиною.

«Це була недосвідченість разом з першим коханням і незвіданим бажанням спробувати щось нове. А далі я просто був безвідповідальний », – сказав Білоруських ведучому шоу.

Тіма Білоруських
Фото: скріншот

Зараз дочки зірки шість років.

Відзначимо, що знаменитість недавно заявив публіці про те, що він є батьком. Розповів сам в момент, коли його судили за заборонені речовини. Нагадаємо, виконавець отримав в результаті два роки «домашньої хімії».

Білорусія додав в ході бесіди з Юрієм Дудем, що вийшло так, що з дружиною розлучився він після того, як та випала з вікна. Сталося все в день презентації його альбому.

Поки Тіма колесив, презентуючи свій перший альбом, його кохана проходила реабілітацію. Він не міг відмовитися від гастролей, оскільки намагався заробити на відновлення коханої.

В цей час один артиста допомагав дівчині. За час відсутності музиканта його обраниця і товариш Білоруських зблизилися, але тепер виконавця ця історія не засмучує.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *