• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Тіхановском в Фінляндії обговорювала проведення нових виборів в Білорусі восени 2021 року

Відnevo-admin

Бер 3, 2021

Лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановском в Фінляндії обговорювала проведення нових виборів в Білорусі восени 2021 року.

Про це повідомила прес-служба Тіхановском в Telegram.

В рамках візиту до Фінляндії лідер опозиції провела зустрічі з президентом країни Саулі Нііністё, главою уряду санної Марін, главою МД Пеккою Хаавісто, представниками ОБСЄ, парламенту і екс-президентом Тар’єю Халонен.

На цих зустрічах Тіхановкая розповіла про останні вироках в Білорусі і закликала Фінляндію стежити за справами політичних в’язнів і репресіями проти страйкуючих робітників «Білоруськалій».

Світлана Тіхановском
Фото: Telegram Світлани Тіхановском

Відзначається, що на зустрічах з фінськими парламентаріями і почесним президентом Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співпраці в Європі Ілккою Канерва лідер опозиції «обговорила можливість організації нових виборів» в Білорусі восени 2021 року.

Крім того, Тіхановском запропонувала главі МЗС Фінляндії розробити «довгостроковий план» співпраці Білорусі та Фінляндії.

Повідомляється також, що фінські політики анонсували підтримку четвертого пакету санкцій Євросоюзу, пообіцяли переглянути співпрацю з «підтримують режим Лукашенка» компаніями і допомагати білоруським правозахисникам і незалежним ЗМІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *