• Пт. Чер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Тіхановском стала причиною конфлікту в Польщі

Відnevo-admin

Чер 7, 2021

Екс-кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановском несподівано опинилася в центрі внутрішньопольської політичного скандалу.

У зв’язку з чим заступник спікера польського парламенту Ришард Терлецкі, який розкритикував Тіхановском за зустріч з польським мером, зіткнувся із закликами до відставки.

У минулу п’ятницю екс-кандидат в президенти Світлана Тіхановском зустрічалася з мером Варшави Рафал Тшасковскім, який анонсував участь білоруського політика в роботі масштабного молодіжного заходу, який заплановано на кінець літа.

Терлецкі ж є членом правлячої партії «Право і справедливість», Тшасковскі – представляє найбільшу опозиційну партію Польщі.

Тіхановском
Фото: соцмережі

Терлецкі на своїй сторінці в соцмережі написав: «Якщо Тіхановском хоче рекламувати антидемократичну опозицію в Польщі і виступити на мітингу Тшасковского, то нехай шукає допомоги в Москві».

Партія «Право і справедливість», за словами її члена, готова підтримувати білоруську опозицію, яка не встає на сторону опонентів партії », – повідомляє МІА”Росія сьогодні“.

Світлана Тіхановском в ефірі TVN24 пояснила, що вважає пост Терлецького в Мережі «дивним» і що він «несправедливий по відношенню до білоруського народу».

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *