Політика

Тіхановском розповіла, що за 3 дні повернули собі білоруси

Нещодавно Світлана Тіхановском оголосила про запуск Всебілоруського голосування з питання виходу країни з кризи шляхом переговорів.

За три дні, за її словами, на платформі «Голос» висловили свою думку щодо ініціативи понад 620 000 білорусів, що стало абсолютним рекордом для всіх опитувань на даному майданчику з літа минулого року.

Всього за три дні білоруси повернули собі почуття єдності і більшості, – вважає колишній кандидат в президенти.

Про реакцію офіційного Мінська

Разом з тим, як йдеться в повідомленні її офіційного телеграм-каналу, після оголошення про голосування «негайно послідувала реакція режиму».

Тіхановском
Фото: соцмережі

Пропаганда стала говорити про фальсифікації і накрутки, почалися відключення Інтернету, блокування сайтів, також людей змушують голосувати «проти», – наголошується в повідомленні.

Вони хочуть знову посіяти страх – але з кожним днем ​​тільки підсилюють свій власний, – заявила Тіхановском.

Політик вважає, що «у них немає жодної можливості заблокувати чат-боти», через які голосують білоруси.

Безпека

Тому, продовжує вона, якщо когось змусили голосувати «проти», він може вдома повторно безпечно проголосувати «за», адже зараховується тільки останній результат.

Світлана Тіхановском підкреслила: за вісім місяців роботи «Голосу» жоден номер не був розсекречений.

Ви можете проголосувати і видалити переписку – і тоді не залишиться ніяких слідів, – додала вона.

Реакція світової спільноти

Також політик повідомила, що на голосування безпрецедентно швидко відреагували в ОБСЄ.

Крім того, пропозиція була підтримана всіма демократичними силами Білорусі, в тому числі Координаційною радою, подружжям Цепкало, Павлом Латушко, ByPol, фондами солідарності і цивільними ініціативами, – звертається увага в повідомленні.

Голосування отримало підтримку і з боку міністерств закордонних справ Словенії та Австрії, головування Швеції в ОБСЄ, місії США в ОБСЄ, Європарламенту та ін.

Голосування наочно показує, що білоруси не здаються і хочуть змін. Ми знову відчуваємо підтримку всього світу. І знаємо, що голос білорусів вже почутий, – резюмувала Світлана Тіхановском.

Додамо, що провладні телеграм-канали та ЗМІ відзначають явну штучну накрутку голосів на платформі за рахунок «хто проголосував» спамерських пошукових роботів.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button