• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Тетяна Васильєва розповіла, чому в свій день народження замовляє подарунки сама

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Народна артистка Росії, актриса театру і кіно Тетяна Васильєва в останній день зими відсвяткувала свій 74 день народження.

Деякий час тому стало відомо про труднощі, з якими довелося зіткнутися Васильєвої через кризу викликаного пандемією, але тепер здається все позаду.

Як повідомляють російські ЗМІ, актриса зустрічала свій день народження, повернувшись з гастролей, і завдяки своєму відношенню до близьких людей вона все турботи бере на себе навіть в такий день.

Відповідаючи на питання журналістів про те, хто привітав її і які подарунки підніс, Тетяна Васильєва розповіла, подарунки вона замовляє собі сама, щоб не ускладнювати життя близьким людям.

Тетяна Васильєва
Фото: Instagram

З хорошим настроєм я зустрічаю свій день народження. Зустрічаємося всією сім’єю. Трохи втомилася, тому що тільки що приїхала з гастролей, але все це пройде, коли я побачу своїх друзів, – цитує слова Тетяни Григорівни агентство ФАН.

У день народження актрисі було піднесено величезна кількість квітів, а скільки всього букетів було подарована, вона навіть не змогла порахувати і тому просила шанувальників не дарувати квіти, тому що їх уже не було куди ставити.

Тетяна Васильєва в 1969 році закінчила акторський факультет Школи-студії МХАТ і до 1983 року працювала в Московському театрі сатири.

Потім, включно по 1992 рік в Московському академічному театру імені Володимира Маяковського, а з 1996 року в Московському театрі «Школи сучасної п’єси».

Телеглядачам вона відома за фільмами «Здрастуйте, я ваша тітка», «Моя морячка», серіалу «Земський лікар» та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *