• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Тетяна Брухунова спростувала інформацію про заробіток в соцмережах

Відnevo-admin

Чер 2, 2021

Після появи публікацій про заробіток Тетяни Брухуновой на рекламі в соцмережах, пішла негайна реакція подружжя гумориста.

Незважаючи на те що на адресу молодої дружини Євгена Петросяна критики не звучало, знаменитість звинуватила ЗМІ в наклепі. У всьому винні шахраї.

Після коментаря Тетяни ситуація прояснилася. Виявилося, що журналісти і блогери посилалися на фейковий сторінку, яку зареєстрували шахраї.

Виявилося, що обліковий запис на ім’я Брухуновой був зареєстрований в Telegram. Сама Тетяна зізналася, що крім як в Instagram вона більше ніде не веде мікроблогів.

Соц мережі
Фото: Pixabay

Тим більше ніяких прайсів вона не публікувала.

При цьому вона дійсно дає рекомендації в Мережі з приводу придбання деяких товарів. Але робить це для того, щоб допомогти вибрати якісний продукт.

З огляду на, що відповідати кожному в особистому листуванні не вийде з-за браку часу, Тетяна робить такі публікації у своєму акаунті.

Нагадаємо, в Мережі з’явилися чутки, що через зниження числа виступів Петросяна Брухунова вирішила почати заробляти на рекламі, встановивши в якості винагороди суму в 2 700 російських рублів.

Тетяна вже звернулася до адміністраторів ресурсу з проханням заблокувати фейковий аккаунт.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *