• Пт. Чер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Тепер ще й МХАТ: збулася чергова мрія Бузової

Відnevo-admin

Чер 6, 2021

Співачка і телеведуча Ольга Бузова повідомила своїм шанувальникам про чергове радісну подію в її житті. У знаменитості збулася ще одна мрія.

Крім того щоб заспівати гімн Росії на параді Перемоги або хоча б на Олімпійських іграх, Бузова мріяла зіграти в серйозній постановці.

Судячи з усього, збулася і ця мрія знаменитості і тепер головну театральну прем’єру нового сезону у МХАТ, буде прикрашати кумир молоді.

Співачка змогла знайти для цього заняття кілька годин у своєму щільному графіку.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

Вона навіть поділилася секретом свого успіху, порекомендувавши всім, хто хоче, щоб мрії збувалися, «чіткіше формулювати свої бажання».

Як приклад Бузова розповіла коротеньку історію зі свого життя.

Коли вона ще тільки збиралася вступати до театрального інституту, батьки не приділили належної уваги мріям дочки, мрій про зоряну кар’єру.

Але мрія жила, міцніла і ось тепер на очах здивованої 1/6 частині світу Бузова має всі шанси на те, щоб стати актрисою і наполегливо готується до прем’єри.

Я кожен свій день проводжу на культової сцені з легендами, і репетирую головну прем’єру цього сезону у МХАТ. Прем’єра нашого спектаклю «Чудовий грузин», – написала Бузова в Instagram.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *