• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Сир: навіщо включати його в щоденний раціон

Відnevo-admin

Бер 17, 2021

Сир багатий білком. Він може стати основою смачну і здорову їжі. Він здавна користується великою популярністю серед спортсменів і людей, що прагнуть підтримувати здорову вагу. Ніжний і свіжий сир готують з кислого молока. Після проціджування з нього видаляються залишки кислоти, що надає більш солодкий смак.

Сир: харчова цінність

Одна чашка сиру нараховує 206 калорій і 9 грамів жиру. Пам’ятайте, що ви не повинні з’їдати більше 16 грамів насичених жирів в день. В одній склянці міститься 4 грама. Якщо ви купите сир з 1% вмістом молока, ви скоротите загальна кількість жирів до 2 грамів, а насичених жирів до 1,4 грама. Така ж порція сиру забезпечує 5% денної норми більшості вітамінів групи В і калію. Крім того, він задовольняє 10% добової потреби у вітаміні А.

Білок

Сир містить всі незамінні амінокислоти, необхідні для того, щоб вважатися повноцінним джерелом білка. Одна чашка вершкового сиру містить 23 грама білка, 41% денної норми для чоловіків і 50% для жінок.

Сир прискорює схуднення

Цей продукт з низьким вмістом жирів і калорій, тому дозволяє легше підтримувати їх дефіцит. Що важливо, в ньому багато білка, який підтримує зростання м’язів і прискорює обмін речовин. Крім того, він довше забезпечує відчуття ситості, тому ви уникаєте перекусів. Сир також містить вітаміни групи В і необхідні мінерали. Таким чином, він допомагає збалансувати рівень гормонів і прискорити обмін речовин. Ви відчуваєте себе більш енергійним, спалюючи більше калорій.

Сир: навіщо включати його в щоденний раціон
Фото: Pixabay

Сир: багате джерело вітаміну B12

Єдиними природними джерелами вітаміну B12 є продукти тваринного походження. Хоча в молоці цього вітаміну менше, ніж в рибі, м’ясі і птаху, сир (1 склянка), як і раніше забезпечує 38% денної норми. Вітамін B12 видаляє потрібну кількість гомоцистеїну з крові.

Ця амінокислота є природним побічним продуктом інших процесів в організмі. Отже, вона захищає від серцево-судинних захворювань. Деякі ферменти роблять своє функціонування залежним від вітаміну B12. Вони відповідають за виробництво енергії і червоних кров’яних тілець. Якщо ви страждаєте дефіцитом вітаміну B12, обов’язково включайте в свій раціон сир.

кальцій

99% кальцію в організмі міститься в кістках, але залишився 1% грає дуже важливу роль. Тому вам слід дотримуватися здорового збалансованого харчування. При нестачі мінерал береться з кістки. Кальцій необхідний для скорочення м’язів, в тому числі серця. Це допомагає в нормальному функціонуванні нервів. Він також грає важливу роль в процесі згортання крові. Сир забезпечує до 18% добової потреби в кальції.

фосфор

Фосфор в поєднанні з кальцієм стає важливим мінералом кісток. Багато хімічних реакцій в організмі засновані на фосфаті, однією з форм фосфору. Ці реакції відповідають за вироблення енергії і підтримка нормальної кислотно-лужного середовища в організмі. Деякі ферменти і гормони не будуть активні без фосфатів. Одна чашка сиру забезпечує 48% денної норми фосфору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *