• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Син Олега Газманова висловився про вихід Бузової на сцену МХАТу

Відnevo-admin

Чер 12, 2021

Родіон Газманов вважає, що якщо спектаклі з Ольгою Бузової будуть збирати повні зали, то її поява на сцені МХАТу цілком виправдано.

У своєму мікроблозі син відомого артиста зазначив, що сама публіка винна в тому, що Ольгу Бузову підняли і тепер вона стала «комерційним проектом».

Газманов розуміє обурення іменитих артистів тим, що в театр покликали Бузову. Справа в тому, що, за словами Родіона, бути актором – це покликання, багатьом доводиться довго і наполегливо працювати над собою, щоб отримати роль.

Також радянський і російський виконавець може виправдати радість шанувальників зірки “Дому-2».

Ольга Бузова
Фото: скріншот

Нагадаємо, що багато представників шоу-бізнесу були обурені тим, що Бузова отримала роль у виставі МХАТу про молодого Йосипа Сталіна. Вони засумнівалися в акторському і вокальному талант знаменитості.

Актор Сергій Безруков розкритикував спектакль МХАТу зі співачкою Бузової. Російський сенатор Олексій Пушков також негативно висловився про вокальних даних Ольги після того, як подивився підготовку до вистави.

До числа засудили рішення керівництва МХАТ ім. Горького відноситься Марія Шукшина. Ситуація з рішенням керівництва театру, на думку знаменитості, є ознакою занепаду цивілізації.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *