Шоу-бізнес

Син актриси Заворотнюк поділився рідкісним одкровенням

Син відомої російський артистки Анастасії Заворотнюк рідко ділиться з передплатниками інформацією про себе або новими публікаціями.

Однак днями 20-річний Майкл поділився спогадами зі свого підліткового віку. Спадкоємець онкохворий актриси згадав, коли вперше закурив.

У своєму Instagram юнак зазначив, що шкідлива звичка у нього з’явилася ще в шкільному віці. Молодик зізнався, що вперше закурив в 13 років. Також він додав, що це вплинуло на його подальше життя.

«Спробував першу сигарету і перший раз послухав The Funeral of Hearts – і тут я зрозумів, що ніколи не буду колишнім», – написав син Анастасії.

Анастасія Заворотнюк
Фото: скріншот

Відзначимо, що два роки тому стало відомо про важку хворобу актриси Анастасії Заворотнюк. Її сім’я і друзі ніяк не коментують ситуацію.

Однак її старша дочка Анна почала активно спілкуватися з передплатниками, коли її мама захворіла, на особисті питання про стан зірки серіалу «Моя прекрасна няня» вона намагається відповідати максимально стисло. Розповідати про такі речі журналістам і шанувальникам Ганні не дозволяють щирі почуття, які вона відчуває до матері. Майк ж до сих пір не особливо відкритий зі своїми передплатниками і ні разу не заговорив про ситуацію в будинку.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button