• Вт. Вер 28th, 2021

Став відомий новий чемпіон Іспанії з футболу: це не «Реал» і не «Барселона»

Тра 23, 2021

У XXI столітті чемпіонами Іспанії з футболу майже завжди ставали або мадридський «Реал», або каталонська «Барселона».

«Традиція» була порушена лише тричі: у 2002, 2004 і 2014 роках.

В останні шість років переможцями турніру ставали виключно учасники «Ель Класіко».

Однак на цей раз гегемонія «Реала» і «Барселони» була порушена.

стадіон

Золоті медалі іспанського чемпіонату завоювала команда «Атлетіко Мадрид», повідомляють закордонні ЗМІ.

У суботу, 22 травня, футболістам клубу вдалося здобути вольову перемогу над «Вальядолідом».

На гол нападника Оскара Плано відповіли гравці «Атлетіко» Анхель Корреа і Луїс Суарес.

Перемога з рахунком 2: 1 гарантувала мадридському клубу перше місце в турнірній таблиці: на рахунку «Атлетіко» 86 очок.

Таким чином, навіть вдалі виступи в заключному турі не дозволили «вершковим» і каталонцям наздогнати нового чемпіона.

«Реал Мадрид» посів друге місце з 84 очками. «Барселона», яка набрала 79 очок, завоювала бронзові медалі.

Для «Атлетіко» нове чемпіонство стало одинадцятим в історії клубу.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон