• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Стас Барецький вирішив судитися з керівництвом шоу «Дом-2». названа причина

Відnevo-admin

Чер 2, 2021

Шоумен Барецький вирішив судитися з керівництвом оновленого шоу «Дом-2». Причиною такого обурення стало рішення правовласників призначити новим ведучим репера Давида Манукяна.

Як виявилося, Станіслав розраховував стати провідним оновленого проекту. Тепер він говорить, що його «кинули».

Про те, що Манукян займе місце Ольги Бузової в її ж «дітище» стало відомо не так давно. Керівництво шоу зробило хід конем і навіть виділив реперу гримерку Бузової.

Але коли про це дізнався Барецький, він був неприємно здивований, т. К. На той момент вже був підписаний договір і виплачений гонорар в розмірі 50 тисяч російських рублів.

Стас Барецький
Фото: Instagram

Вони мене кинули! Мені обіцяли місце ведучого, і що? Прикро стало, виходить, що мені взагалі нічого не світить на цьому проекті, – цитує radiokp.ru слова шоумена.

За порушення умов договору Стас Барецький вирішив стягнути з керівництва шоу 1 мільйон рублів.

При цьому шоумен запевняє, що в цьому починанні його активно підтримує сама Ольга Бузова, яка розкритикувала нового ведучого.

Дава як провідний повний нуль, ніякої перспективи у нього немає, сказала вона мені. Заслуга в тому, що він з нею переспав по п’янці і подумав, що він уже «цар гори», насправді він ніхто, – цитує “Лайф” слова Барецького з його розмови з Бузової.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *