Стали відомі учасники фінального матчу футбольної Ліги Європи

Тра 7, 2021

У четвер, 6 травня, відбулися матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи УЄФА.

У першій грі брали участь англійський «Арсенал» і іспанська «Вільярреал».

У другому поєдинку воювали італійська «Рома» і англійський «Манчестер Юнайтед».

Згідно з підсумками 1/2 фіналу, в фіналі турніру зіграють «Вільярреал» і «Манчестер Юнайтед», повідомляють інтернет-джерела.

стадіон

Матч «Арсенал» – «Вільярреал»

Гра відбулася на стадіоні «Емірейтс» у Лондоні.

У першому матчі перемогу з рахунком 2: 1 здобув «Вільрреал», тому для виходу в фінал іспанського клубу достатньо було зіграти внічию.

Так і сталося. Поєдинок завершився стартовими нулями на табло.

Відзначається, що обидві команди грали обережно. Іспанці, яких рахунок 0: 0 влаштовував, мало атакували.

Футболісти «Арсеналу» теж рідко йшли в атаку, оскільки побоювалися відповідних атакуючий дій суперника.

Матч «Рома» – «Манчестер Юнайтед»

Місцем проведення поєдинку став стадіон «Олімпіко» в Римі.

Першу гру клуб з Манчестера виграв з розгромним рахунком – 6: 2. З цієї причини англійська команда могла дозволити собі некрупное поразки у другому матчі.

Рахунок був відкритий на 39-й хвилині. Гол забив форвард «Манчестер Юнайтед» Едісон Кавані.

На 57-й хвилині римляни зрівняли рахунок завдяки атакуючому дії нападника Едіна Джеко.

Через три хвилини «Рома» вийшла вперед. Автором голу став півзахисник Брайан Крістанте.

На 68-й хвилині манкуніанець Едісон Кавані оформив дубль. На 83-й хвилині зустрічі захисник «Манчестер Юнайтед» Алекс Теллес забив гол у свої ворота.

Таким чином, в півфінальному матчі перемогу здобула «Рома» – 3: 2. Однак за сумою двох матчів перемогу святкував клуб із Манчестера – 8: 5.

Головна гра другого за статусом футбольного клубного турніру Європи відбудеться 26 травня на стадіоні «Енергія Гданськ» в Польщі.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон