• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Стали відомі розцінки російських зірок за участь в корпоративах

Відnevo-admin

Чер 2, 2021

Стало відомо, хто із зірок російського шоу-бізнесу очолює рейтинг по оплаті за участь в корпоративах та інших урочистостях.

Російські ЗМІ з посиланням на організаторів подібних заходів з’ясували, скільки беруть за створення святкової атмосфери Пугачова та інші знаменитості.

Очолює цю команду Алла Борисівна, яка у відповідь на запрошення заспівати на приватному заході попросить 350 тисяч євро. При цьому позитивне рішення буде прийнято тільки при наявності рекомендацій або особистих зв’язків.

Далі йде Земфіра, яка після тривалого мовчання порадувала фанатів новим альбомом. Вона згодна заспівати за 200 тисяч євро.

каса
Фото: Pixabay

На третьому місці знаходяться Галкін і Лепс. Обидва виконавці беруть за свою участь у вечорі по 120 тисяч євро. Їх розцінки не змінюються вже кілька років.

Продовжує список найдорожчих голосів Росії Стас Михайлов. Улюбленець жінок затягне своє «Все для тебе» за якісь 100 тисяч євро.

Ще менше просить Філіп Бедросович Кіркоров – 90 тисяч.

Йому в спину дихає група товаришів в складі: Миколи Баскова, Софії Ротару та Юрія Антонова, які виступають за 80 тисяч євро.

Іван Ургант або рок-група «Сплін» прийдуть на вечірку за 75 тисяч євро.

Побачитися з Олександром Цекало, Оленою Ваєнга і Олександром Розенбаумом можна за 60 тисяч.

Єдина, хто зробив знижку на обставини (в розмірі 5000 євро), стала Поліна Гагаріна. Тепер вона співає за 55 тисяч євро.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *