• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Стало відомо, яких диких тварин продавали на ринку Ухань до початку пандемії

Відnevo-admin

Чер 11, 2021

Стало відомо, що вчені остаточно відкидають версію про поширення коронавирусной інфекції на ринку Ухань через м’ясо кажанів.

Як з’ясувалося, ні панголіни, ні рукокрилі не могли служити джерелом поширення вірусу, т. К. Їх не продавали на оптовому ринку.

Про це повідомляють світові ЗМІ з посиланням на South China Morning Post.

Що можна купити на ринку в Ухані

Після спільного розслідування британських і китайських вчених вдалося з’ясувати, що на цьому ринку продавали 38 видів диких тварин. Серед них були екзотичні ссавці, рідкісні види рептилій.

кажан
Фото: Pixabay

З травня 2017 по листопад 2019 року тут було зосереджено близько 47 тис. Видів різних тварин, як віверри, норки, єнотовидні собаки, білки, борсуки, лисиці, змії, птахи і навіть їжаки.

Однак доказів продажу панголінів і кажанів виявлено не було.

При цьому всі тварини були живі, але перебували в поганому стані і в поганих умовах.

Офіційна версія

Експерти ВООЗ після відвідування Ухань прийшли до висновку, що SARS-CoV-2 поширився від диких тварин, але проміжну ланку виявлено не було.

Альтернативна версія

Адміністрація президента США Джо Байдена після приходу до влади несподівано звернула увагу на версію, яку озвучив ще Дональд Трамп. Тепер все частіше публікуються повідомлення про те, що коронавірус має штучне походження, а його авторами є китайські біологи.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *