• Сб. Лип 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Стало відомо, як Пугачова врятувала премію Муз-ТВ під час бойкоту артистів

Відnevo-admin

Чер 18, 2021

У 2012 році конкуренти почали вести активну боротьбу з телеканалом.

Премія Муз-ТВ за визнанням колишнього генерального директора каналу Армана Давлетярова, ледь не була зірвана. Тоді багато топові представники шоу-бізнесу відмовилися брати участь в заході.

Давлетяров також згадав, що головний акціонер «Російської Медіагрупи» закликав знаменитостей ігнорувати премію музичного каналу.

Як виявилося, їм загрожувала втрата ротацій на радіостанції, якщо вони дійсно візьмуть участь в церемонії Муз-ТВ. Зірки не хотіли йти на ризики, тому вирішили оголосити бойкот Арману і його телеканалу.

Алла Пугачова
Фото: Instagram

«Дзвоню артистам, щоб з’ясувати, що відбувається, – ніхто не говорить правду, у всіх« поважні причини », – згадав Арман в рамках YouTube-шоу« Алена, блін! ».

Однак захід вдалося врятувати. Справа в тому, що Алла Пугачова була засмучена такою поведінкою своїх колег, а тому погодилася прийти.

Примадонна розуміла, що була вагомою фігурою в шоу-бізнесі і привертала глядачів. Співачка попросила операторів частіше брати її крупним планом, розуміючи, що це позитивно позначиться на рейтингах каналу.

«Ось бачиш, загін не помітив втрати бійців», – сказала Примадонна колишньому гендиректору після концерту.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *