• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Стало відомо, скільки Бузової коштував вечерю в орендованому парку в Криму

Відnevo-admin

Тра 25, 2021

Стало відомо, скільки могли коштувати послуги з оренди парку Айвазовського в Криму, в якому Бузова відвечеряла нібито в компанії з невідомим залицяльником.

Після публікації повідомлення в соцмережі зірку розкритикували за те, що заради неї іншим відвідувачам парку був закритий вхід.

Однак співачка натхненно розповідала про те, на які жертви пішла для неї адміністрація туристичного спадщини кримського півострова.

Виявилося, що ексклюзивна вечеря в Японському саду був дійсно влаштований в цій зоні вперше.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

З цією метою був спішно побудований поміст, на якому стояв стіл, сервірований на дві персони.

Просто вечерю, просто в орендованому парку … Просто весь вечір грають і співають музиканти. А потім я дізналася, що ніхто ніколи в цьому місці ще не вечеряв. Я перша! – написала фанатам Бузова.

Російські журналісти порталу Woman.ru задалися питанням, скільки могла коштувати зірці така витівка і наскільки це взагалі законно.

З посиланням на слова менеджера санаторію «Айвазовське» портал пише, що всі ресторани до 1 липня закриті, але за бажанням клієнта можуть бути надані окремі послуги.

Так виявилося, що послуги громадського харчування разом з роботою охорони, музикантів і т.д. стоять в межах від 65 до 250 тисяч російських рублів в годину.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *