Шоу-бізнес

Стало відомо, кого саме з членів королівської сім’ї турбував колір шкіри первістка Меган Маркл

Після того як Меган Маркл і принц Гаррі в інтерв’ю Опрі Уїнфрі звинуватили королівську сім’ю в расизмі, залишалося невідомо, кого з родичів дружини мали на увазі.

Ситуація прояснилася тільки після публікації коментарів на цей рахунок королівського експерта леді Колін Кемпбелл.

Майже через місяць після скандалу про расизм в британській королівській сім’ї стало відомо, кого саме в Букінгемському палаці хвилювало колір шкіри майбутньої дитини принца Гаррі і Меган Маркл.

Під час ефіру вони не стали називати ім’я родича, але підкреслили, що це була не королева Єлизавета II і не її чоловік Філіп.

Меган Маркл
Фото: скріншот

Насправді схожим питанням цікавилася принцеса Анна – єдина дочка Єлизавети II. Але при цьому її міркування були далекі від расистських поглядів.

Висловлюючи побоювання з приводу того, що дружина принца Гаррі не в змозі оцінити існуючі культурні відмінності між британцями і американцями, принцеса Анна вирішила провести на цю тему розмову з герцогом Сассекському.

Після того як Гаррі поділився змістом розмови з дружиною Меган, остання спотворила слова дочки британської королеви. З тих пір це питання в устах подружжя звучить саме в контексті “кольору шкіри” їхньої дитини.

Не було занепокоєння про колір шкіри Меган. Принцеса Анна попереджала Гаррі тільки про те, що якщо шлюб триватиме і будуть діти, це спричинить великі проблеми. Вона говорила йому про нездатність Меган цінувати їх культурну спадщину і поважати інститут корони. Як ми бачимо – Анна була права, – цитує видання Mirror слова королівського експерта леді Колін Кемпбелл.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button