• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

США розглядають можливість введення нових санкцій проти Мінська

Відnevo-admin

Тра 25, 2021

Після скандалу, що розгорівся міжнародний скандал з посадкою рейсу Афіни – Вільнюc в мінському аеропорту, інцидент прокоментували в Білому домі.

Прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі під час брифінгу у вівторок пояснила, що Вашингтон розглядає всі можливі варіанти реакції в зв’язку з інцидентом з літаком Ryanair в Мінську.

Дженніфер Псакі помітила, що після інциденту пройшло всього кілька днів. Джо Байден доручив його команді взаємодіяти з країнами Європейського союзу, іншими міжнародними організаціями, щоб зробити всі необхідні кроки і надати допомогу в тому, щоб білоруський режим поніс відповідальність.

Це включає і санкції, відповідальність в тому числі у вигляді санкцій, – наводить слова прес-секретаря Білого дому Джен Дженніфер Псакі МІА «Росія сьогодні».

США
Фото: Pixabay

Дженніфер Псакі, відповідаючи на питання журналістів про те, чому Білий дім до сих пір не зробили будь-яких заходів у зв’язку з посадкою в Мінську літака, не стала анонсувати що-небудь.

До того моменту, поки всі варіанти не будуть представлені президенту, – пояснила вона мовчання Білого дому з приводу інциденту з літаком.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *