В світі

США можуть зруйнувати олімпійський рух

Після того як стало відомо про плани США бойкотувати зимові Олімпійські ігри 2022 року в Пекіні, в Росії заявили про загрозу руйнування олімпійського руху як такого.

Заяву зробив почесний президент Олімпійського комітету Росії, перший віце-спікер ГД Олександр Жуков.

Нагадаємо, що раніше представник американського Держдепу Нед Прайс заявив, що США готові приступити до обговорення планів про бойкот зимових Олімпійських ігор в Пекіні зі своїми союзниками.

Справа в тому, що США звинувачують владу Китаю в расовій дискримінації по відношенню до етнічних уйгурів в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі, що всіляко відкидає уряд КНР.

Олімпіада
Фото: Pixabay

Ми вже проходили це в свій час, зокрема, бойкот московської Олімпіади-80 з боку американців. Бойкот – тупиковий шлях, який веде до руйнування олімпійського руху, – цитує МІА «Росія сьогодні»Слова Олександра Жукова.

На думку спікера, тиск політиків західних країн на спорт останнім часом помітно посилився. Якщо захід знову повернеться до практики бойкотів, то це рішення «остаточно зруйнує олімпійський рух».

Одночасно Жуков нагадав про політичний нейтралітет МОК, який прописаний в олімпійській хартії. Але почалися бойкоти зупинити буде неймовірно важко, вважає почесний президент ДКР.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button