Шоу-бізнес

Співачку Анну Сєдокову критикували за втрату собаки

Співачка Анна Седокова ледь не втратила одну зі своїх улюблених собак – Сіба-іну на прізвисько Мару, яку також ласкаво називає Марусею.

Як розповіла артистка в своєму мікроблозі, домашній вихованець зірвався з повідця і втік в невідомому напрямку. Тоді жінка разом з чоловіком вирушила на пошуки.

З’ясувалося, що чоловік і жінка кілька годин блукали навколо гаражів і ліси, які недалеко від місця вигулу. Також Седокова здивувалася, що під час пошуку тваринного натрапила на неблагополучний район, виявилося, що про його існування знаменитість навіть не підозрювала.

Примітно, що під час вимушеної прогулянки артистка оперативно публікувала Сторіс в Instagram. За це, за словами Анни, її багато хто почав критикувати, кажучи, що вона недостатньо серйозно поставилася до втрати домашнього улюбленця. Вона зізналася, що її навіть обзивали.

Анна Седокова
Фото: Instagram

Однак знайшлися і ті, хто вирішив підтримати зірку. Наприклад, телеведуча Ольга Орлова порадила скоріше придбати нашийник з биркою, на якій можна вказати номер телефону господаря.

Собаку Анна Седокова все ж знайшла.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button